Sing and Move! Písničky pro děti a pohybové aktivity pro pražské a cášské mateřské školy

Sing and Move! Písničky pro děti a pohybové aktivity pro pražské a cášské mateřské školy

Po dvouleté pauze navazujeme na velmi úspěšný projekt „PRAACH – Didaktické zpracování pražských a cášských pověstí pro předškolní a mladší školní děti“ ve spolupráci s cášskou Käthe-Kollwitz-Schule. Dvouletý projekt schválený Evropskou komisí v programu Erasmus+ v kategorii školní vzdělávání KA2 nese název Sing and Move! Písničky pro děti a pohybové aktivity pro pražské a cášské mateřské školy.

V tomto projektu se zaměříme na oblíbené dětské písničky a didakticky je zpracujeme. V prvním projektovém roce vypracujeme ke každé písničce bohatou paletu výtvarných, komunikačních a pohybových aktivit, přičemž důraz budeme klást na hudební a pohybovou složku. Veškeré materiály rovněž přeložíme do německého a anglického jazyka. Ve druhém projektovém roce nacvičíme z těchto písniček hudebně pohybové pásmo, se kterým vystoupíme před vybraným dětským publikem.

Během trvání projektu navštívíme 2x Cáchy a žáci z Cách přijedou 2x se svým doprovodem do Prahy.
Přála bych si, aby práce na projektu všechny zúčastněné bavila a byla jim přínosem nejenom v jejich profesním, ale i v soukromém životě.

Mgr. Olga Sedlářová
koordinátorka projektu

Partner link: mantapslot idncash pandora188 naga303 dewatogel megawin188 ingatbola88 indobet vegas4d luxury777 luxury138 bro138 bos88 sky77 ligaplay88 dewagg qqnusa hoki368 zeus138 roma77 pokerseri autowin88 mantra88 warungtoto