Sympozium Evropská pro Evropu

Sympozium Evropská pro Evropu

Ve čtvrtek 21. března se v budově školy bude od 9.00 konat studentské sympozium Evropská pro Evropu, které je součástí oslav 20. výročí vstupu ČR do EU. Vystoupí na něm se svými příspěvky a v diskusi např. předsedkyně Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR Markéta Pekarová Adamová, ministr pro evropské záležitosti Martin Dvořák, europoslankyně Michaela Šojdrová, bývalý ministr zahraničních věcí Luboš Zaorálek, emeritní rektorka Mendelovy univerzity v Brně Danuše Nerudová a řada dalších osobností z diplomatického, akademického a uměleckého prostředí. Přesný přehled viz níže Rezervační systém.) Akce se koná se záštitou Úřadu vlády ČR v rámci výročí 20 let ČR v EU pod jednotným heslem a logem letošních oslav Tvoříme Evropu.
Studentská sympozia organizuje škola již několik let a název Evropská pro Evropu vychází z umístění školy u Evropské třídy v Praze 6. Škola se 21. března otevře i studentům dalších ústavů a zájemcům z řad veřejnosti na Praze 6. Cílem sympozia je edukovat posluchače a návštěvníky pomocí přednášek a doprovodného programu a rozšířit tak povědomí o životě v Evropě v souvislostech – politických, sociálních, ekonomických, environmentálních i duchovních.

Rezervace míst: https://epe.rezervace.online/

Partner link: mantapslot idncash pandora188 naga303 dewatogel megawin188 ingatbola88 indobet vegas4d luxury777 luxury138 bro138 bos88 sky77 ligaplay88 dewagg qqnusa hoki368 zeus138 roma77 pokerseri autowin88 mantra88 warungtoto