Zápis do Předškolního klubu Montessori

Zápis do Předškolního klubu Montessori

Centrum volného času při VOŠ, SOŠP a Gymnáziu Praha 6, Evropská 33 (Gymnasijní 510/1) po rekonstrukci obnovuje provoz od 1. října 2022.

Klub je určen dětem od 3 do 6 let (po dohodě též dětem před dovršením 3. roku věku*).
Celková kapacita klubu: 12 dětí.
S dětmi budou pracovat 2 zkušené předškolní pedagožky.
Provoz klubu: Po–Pá od 7.45 do 14.45 hod. (poté navazuje 2x–3x týdně odpolední kroužek do 15.30 hod.).
Stravování: dětem budou podávány v CVČ obědy (dle výživových norem) a bude zajištěn pitný režim. Svačinky si nosí vlastní.
Odpočinek: po obědě mají děti vyčleněn prostor (dřevěné patro) k odpočinku. Poslouchají pohádku, mohou spát nebo si pouze odpočinout.

Vzdělávací program: v Předškolním klubu Montessori navazujeme na více než 20 let zkušeností s pedagogickou prací s dětmi. Vycházíme z vlastního ŠVP „Pomoz mi, abych to dokázal sám“. Budeme využívat principy a prvky Montesssori pedagogiky včetně didaktických pomůcek, v klubu jsou k dispozici též klasické hry a hračky. Důležitý je pro nás laskavý a respektující přístup k dětem, spolupráce a partnerská komunikace s rodiči. Dětem jsou nabízeny podnětné a rozmanité činnosti, včetně esteticko výchovných aktivit. V režimu dne jsou začleněny též pohybové aktivity, pravidelný pohyb venku (máme vlastní zahradu s novými herními prvky). Plánovány jsou také vycházky a občasné výlety (dle věku dětí).
Cena: 3000 Kč/měsíc, sourozenci 2500/měsíc (bez obědů).

Bližší informace a přihlášku obdržíte na adrese:

Od 1. 9. 2022 bude v určených dnech a hodinách probíhat zápis též v budově CVČ (bude upřesněno).
Rozpis zájmových kroužků bude spolu s dalšími informacemi zveřejněn na začátku nového školního roku na www.pedevropska.cz/cvc
Těšíme se na vás a vaše děti!

* Děti mladší tří let musí být pro docházku do klubu fyzicky, psychicky a sociálně zralé (tj. zvládat pobyt bez rodičů, samostatně se najíst, být bez plen, umět slovně vyjádřit své potřeby a poslechnout pokyny vedoucího).

Partner link: mantapslot idncash pandora188 naga303 dewatogel megawin188 ingatbola88 indobet vegas4d luxury777 luxury138 bro138 bos88 sky77 ligaplay88 dewagg qqnusa hoki368 zeus138 roma77 pokerseri autowin88 mantra88 warungtoto